+500 TL'ye Ücretsiz Standard Gönderi
 

1.Genel

 

İşbu hüküm ve koşullar Simi İç Giyim Şti'den (bundan böyle "Simi veya "biz" olarak anılacaktır) Simiunderwear.com internet sayfası veya telefon aracılığı ile müşteriler ( bundan böyle "siz" olarak anılacaktır) tarafından verilen tüm siparişler için uygulanacaktır. 


Simiunderwear.com’u kullandığınızda ve/veya bir sipariş verdiğinizde, burada belirtilen şart ve hükümlere tabi olduğunuzu kabul etmiş olursunuz. Lütfen, siparişinizi vermeden önce şartları dikkatle okuyunuz. 

Yalnızca, vesayet altında olmayan ve bir tüzel olarak hareket etmeyen, ikamet adresi KKTC hariç olmak üzere Türkiye’de bulunan 18 yaş veya üzeri kişiler ve posta yönlendirme kuruluşları sipariş verebilir. 

Belirli bir zamanda Simiunderwear.com’a herhangi bir ürün veya hizmetin dahil edilmesi, bu ürün veya hizmetlerin her an mevcut olduğu anlamına gelmez veya mevcut olacağını garanti etmez. Bir ürünün satışını herhangi bir zamanda durdurma hakkını saklı tutarız. 

Tarafınıza önceden haber vermeden bu Şartları zaman içerisinde değiştirme hakkımızı saklı tutarız. Sipariş için geçerli olacak şartlar, siparişinizi verdiğiniz an itibariyle Simiunderwear.com’da yer alan şartlar olacaktır. 

Simi, size mümkün olan en iyi online işlem deneyimini sağlamayı arzu eder. Bunu mümkün kılmak için, hizmetlerimizin hiçbir şekilde aksamadan yürümesini sağlamak zorundayız. Faaliyetimize, ürünlerimize veya hizmetlerimize zarar verebilecek veya bunları olumsuz etkileyebilecek hiçbir içerik veya materyal yayınlamamayı, yaymamayı, dağıtmamayı, yüklememeyi veya tanıtmamayı; diğer kullanıcıların Simiunderwear.com sitesini kullanmalarını kısıtlayıcı, engelleyici veya zorlaştırıcı, ya da sitenin güvenliğini olumsuz etkileyici şekilde davranmamayı veya bu yönde bir araç kullanmamayı, veya sitede gezinti veya arama yapmak, ya da siteden içerik kopyalamak için herhangi bir cihaz kullanmamayı veya herhangi bir motor, yazılım, araç, sistem, program veya başka bir cihaz veya mekanizma (örümcekler, robotlar, böcekler, avatarlar veya akıllı ajanlar dahil olmak üzere) kullanmaya teşebbüs etmemeyi kabul ve teyit edersiniz. Bu maddeyi veya bu şart ve hükümler içerisinde yer alan başka bir maddeyi ihlal eden bir kullanıcının siteye erişimini derhal yasaklama ve hesabını kapatma hakkımızı saklı tutarız. 
Simiunderwear.com’da görülen fiyatlara yasal Katma Değer Vergisi dahil olup gönderi bedelleri hariçtir. 

Sitemizde 500 TL altı alışverişlerinizde, siparişinizin boyutundan ve ağırlığından bağımsız olarak 50 TL kargo bedeli sipariş tutarınıza eklenir. 500 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedeli ödenmemektedir. İade taleplerinizde, 15 gün içerisinde siparişinizi oluştururken seçmiş olduğunuz kargo firması geri gönderimlerinize ait bedeller tarafımızca karşılanır.

Eğer siparişinizi bir kerede eksiksiz olarak teslim edemezsek ve birden fazla gönderi halinde teslim etmek zorunda kalırsak, sonraki gönderiler için ek ücret alınmaz. Mağazalarda ve internette belirtilen fiyatlar değişiklik gösterebilir. 

2.Sipariş verilmesi / Sözleşme Yapılması

Siparişinizi verdiğinizde, eğer e-posta adresinizi belirttiyseniz, tarafınıza bir teyit e-postası gönderilecektir. Eğer herhangi bir nedenden ötürü siparişiniz gerçekleştirilemeyecek durumdaysa, tarafınıza ilk fırsatta bilgi verilecektir. Eğer bu sipariş için tarafınızdan ödeme yapıldıysa, bu ödemeyi yapmak için kullanılan aynı yöntemle ilgili miktar tarafınıza iade edilecektir. Eğer herhangi bir nedenden ötürü alternatif bir işlem gerekliyse, bir Simi yetkilisi, iade konusu için sizinle irtibata geçecektir. 

3. Gönderim 

Simi, sipariş alırken ve işleme koyarken azami özeni göstermekte olup siparişinizi, seçmiş olduğunuz gönderi şekline göre Türkiye'de bulunan bir ikamet adresine teslim etmek için tüm çabayı gösterecektir. KKTC dahil Türkiye dışında bulunan bütün ikametkah adresleri icin websitemizin İngilizce versiyonundan siparişler alınır. 

Simi, siparişleri mümkün olan en hızlı şekilde ve sipariş sırasına göre göndermek için tüm gayreti gösterir. Aksi kararlaştırılmadıkça, siparişinizin teyidiyle birlikte, siparişinizin, Pazar ve tatil günleri hariç olmak üzere 1-3 gün içerisinde teslim edilmesi amaçlanmaktadır. Öte yandan, teslimatın belirtilen zaman dilimi içerisinde yapılması amaçlansa da, beklenmeyen olaylar nedeniyle bu süre uzayabilir. Teslimat süresi 30 günü aşarsa, siparişinizi iptal edebilirsiniz. 

Sipariş vermeden önce, beklenen teslimat ile ilgili detaylar tarafınıza bildirilecektir. Siparişinizi verdiğinizde, eğer e-posta adresinizi belirttiyseniz, tarafınıza, beklenen teslimat detayları ile ilgili bir teyit e-postası gönderilecektir. Siparişiniz programlanan tarihte ulaşmazsa, lütfen contact@simiunderwear.com e-posta adresini kullanarak bize ulaşınız. 

4. Siparişin Müşteri Tarafından İptali 

Sipariş verdiğiniz tarihten, sipariş edilen ürünün tarafınıza ulaşması itibariyle 14 gün sonrasına kadar, siparişi iptal edebilir veya ürün iadesi yapabilirsiniz. Ürünlerin ödemesini yaptıysanız, tarafınıza, bir ürün iade bedelinin oluşmuş olması durumunda ürünlerin Simi’ye gönderimine ilişkin standart gönderim ücretini içerecek olan bir ücret iadesi yapılacaktır. Belirli ürünleri tutmak ve siparişinizi sadece kısmen iptal etmek isterseniz, gönderim ücreti iade edilmez. 

Siparişinizi iptal veya iade etmek isterseniz, lütfen contact@simiunderwear.com adresine e-posta göndererek tarafımıza bilgi vermeniz rica olunur. Ürünlerin ya da ürünleri geri gönderdiğinize dair belgenin tarafımıza ulaşmış olması şartıyla, mümkün olan en kısa süre içerisinde ya da iptal bildiriminizin tarafımıza ulaşmasını takip eden en geç 14 gün içerisinde, ödeme yaparken kullandığınız aynı yöntemle tarafınıza iade yapılacaktır. Geri ödeme, alışverişte kullanılan ödeme yöntemiyle yapılacaktır ve geri ödeme süresi bankanıza bağlı olacaktır. 

Eğer tarafınıza ulaşan ürün defoluysa, Simi, defolu olduğu kabul edilen ürünlerin bedelini eksiksiz olarak iade edecektir. Burada belirtilen hususlar, yürürlükteki herhangi bir yasal hakkı sınırlandırmaz. 

5. İadeler 

Simi, tüm ürünlerin tarafınıza ulaşmış oldukları haliyle iade edilmeleri şartıyla, tüm ürünlerin ücretini eksiksiz olarak iade etmeyi taahhüt eder. 

Bu çerçevede ürünler zarar görmüş, bozulmuş, solmuş, tahrif olmuş veya yıpranmış (ürünü deneme amaçlı kullanım dışında) olmamalı, etiketleri sağlam ve eksiksiz halde olmalıdır. 

Kullanım sırasında vücuda temas eden ürünler (Hijyen pedi çıkarılmış iç çamaşırı, mayo-bikini), hijyenik sebeplerle iade edilememektedir. 

Özel günlere yönelik kişiye özel hazırlanan ürünlerin iadesi kabul edilememektedir. 
 

6. Ödeme Yöntemleri

Ürünlerin ödemesini aşağıda belirtilen farklı şekillerde yapabilirsiniz.

Kredi kartı veya banka kartı

Ödeme bilgilerini, sipariş verdiğiniz anda, geçerli bir kredi kartı veya banka kartı (VISA veya Mastercard) kullanarak girebilirsiniz. İlgili tutar hemen kartınızdan çekilecektir. Simi, kredi kartının veya banka kartının geçerliliğini, sipariş bedeline ilişkin olarak kredi durumunu, ve alıcının adres bilgilerinin doğru olup olmadığını kontrol etme hakkına sahiptir. Bu kontrollerin sonucuna bağlı olarak siparişler tarafımızdan reddedilebilir. 

7. Yükümlülük Sınırımız 

Simi, ana kaybın veya zararın bir yan etkisi olan dolaylı kayıplardan, örneğin kar kaybından ya da yangın, sel, fırtına, isyan, sivil kargaşa, savaş, nükleer kaza ve terör olayları da dahil olmak üzere makul kontrolümüz dışında gelişen hadiselerden dolayı işbu Şartlar kapsamında yer alan herhangi bir vecibenin yerine getirilememesinden veya mal teslimi yapılamamasından ötürü sorumlu değildir. 

Simiunderwear.com üzerinden verilen bir sipariş ile bağlantılı olarak meydana gelen bir kayıp veya zarardan ötürü tarafınıza karşı doğacak azami yükümlülük, siparişinizin toplam bedeli ile sınırlı olacaktır. 

Sİimi’den internet üzerinden satın almış olduğunuz bir ürün ile sorun yaşıyorsanız ve sorununuzu Simi nezdinde çözemediyseniz, şikayetinizi Tüketici Hakem Heyeti’ne iletmelisiniz. 

8. Ürün Garantisi 

Satın almış olduğunuz ürünlerde kusurlar varsa, Simi yürürlükteki tüm zorunlu garanti düzenlemelerinin gereğini yerine getirecektir. Göndermiş olduğumuz ürünlerde, nakliye esnasında meydana gelen hasar da dahil olmak üzere belirgin malzeme veya imalat hataları olduğuna dair bir şikayetiniz varsa, lütfen bizi bilgilendiriniz ve ürünleri gecikmeden iade ediniz. 

9. Devir ve Temlik 

Simi, ödeme taksitleri de dahil olmak üzere malların teslimiyle bağlantılı olarak ortaya çıkabilen her türlü talebi üçüncü şahıslara devir veya rücu etme hakkına sahiptir. 

10. Bölünebilirlik 

İşbu Şartların herhangi bir kısmının kanunen geçersiz olması veya herhangi bir mahkeme veya yasal makam tarafından hükümsüz kılınması durumunda, geride kalan Şartlar geçerli olmaya devam eder. 

11. Hak Sahipliği 

Simiunderwear.com’daki ticari markalar ve telif hakları da dahil olmak üzere tüm fikri mülkiyet hakları, Simi'ye ve bunun bağlı kuruluşlarına veya lisans sahiplerine ait olmaya devam eder. Simi’nin izni olmadan, Simiunderwear.com’un veya içeriğinin ticari olmayan kendi kişisel kullanımınız dışında herhangi bir şekilde kullanılması, bu içeriğin bütünüyle veya kısmen kopyalanması veya saklanması da dahil olmak üzere yasaktır. 

12. Şirket Bilgileri 

SİMİ İÇ GİYİM

Genel Merkezi: Tarabya, Sarıyer, İstanbul, Türkiye 
İrtibat Bilgileri: 
E-posta: contact@simiunderwear.com